NWS
SOFTVÉR
BEZPEČNOSŤ
PROJEKTY
OSOBNOSTI.SK
PORADENSTVO
HARDVÉR A SIETE
APLIKÁCIE NA MIERU
WEBSTRÁNKY
PROPAGÁCIA A DIZAJN
OBNOVA STRATENÝCH DÁT
SLUŽBY
E-SHOP
/ Projekty / Osobnosti.sk /
Projekt Osobnosti.sk

Ing. Viliam Koza ako konateľ spoločnosti NWS je autorom projektu Osobnosti.sk. Spoločnosť NWS je realizátorom a prevadzkovateľom portálu Osobnosti.sk unikátneho projektu, ktorý propaguje a dáva do povedomia širšej verejnosti skutočné osobnosti Slovenskej republiky ...

Osobnosti.sk
Osobnosti.sk

O projekte

 
 

Žijeme v dobe, kedy sú za osobnosti považované hviezdy reality show či produkty mediálnych kampaní. Pojem osobnosť degradovala. Nie vždy za sebou skrýva prácu, tvorivosť, nápaditosť alebo charizmu, ale často frekvenciu, s akou sa objaví na televíznej obrazovke alebo na titulnej stránke novín.

Cieľom tohto projektu je otvoriť diskusiu o skutočných Osobnostiach. Prostredie, v ktorom pôsobíme, je plné zaujímavých ľudí. Osobností, ktoré svojou činnosťou a aktivitami znamenajú veľký prínos pre našu spoločnosť. Mnohé z nich zapĺňajú titulné strany dennej tlače a televíznych obrazoviek, ale sú aj také, ktorých práca zostáva ukrytá pred zrakmi verejnosti. Neraz aj na škodu nás všetkých.

Slovensko je krajina, ktorá má nesmierny ľudský potenciál a nejedno meno je pojmom samým osebe. Tieto autority sú inšpiráciou a vzorom aj pre mnohých mladých ľudí, vedcov či umelcov. Ak takíto ľudia existujú, je potrebné dať o nich vedieť.

Našim zámerom je využiť možnosti, ktoré ponúka informačná spoločnosť a zdieľať informácie o ľuďoch, ktorí v našej krajine niečo znamenajú. Zistiť viac o tých, ktorých dobre poznáme a pomôcť vystúpiť z tieňa tým, o ktorých ešte nevieme. Vytvoriť ucelenú bázu informácie o mediálne známych hviezdach, ale dať príležitosť aj tým menej viditeľným.

Pretože to najcennejšie, čo Slovensko má, sú jeho ľudia.

Autor projektu:

Ing. Viliam Koza

Najvýznamnejšie osobnosti Slovenska ..... životopisy, fakty, informácie, linky, články

Odporúčané linky:
http://www.osobnosti.sk

 

© 2009 NWS - Net & Web Services, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Powered, designed and hosted by NWS®