NWS
CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÁ A PARTNERSTVÁ
PODPORUJEME
SPOLUPRACUJEME
REFERENCIE
KONTAKT
SOFTVÉR
BEZPEČNOSŤ
PROJEKTY
PORADENSTVO
HARDVÉR A SIETE
APLIKÁCIE NA MIERU
WEBSTRÁNKY
PROPAGÁCIA A DIZAJN
OBNOVA STRATENÝCH DÁT
SLUŽBY
E-SHOP
/ NWS / Členstvá a partnerstvá /
Členstvá :
Amcham
Amcham

Americká obchodná komora v Slovenskej republike (Amcham) bola založená v roku 1993. Po niekoľkých rokoch zastrešuje viac ako 300 medzinárodných a slovenských spoločností, vrátane mnohých významných investorov v Slovenskej republike. Aktuálne je jednou z najväčších a najaktívnejších zahraničných obchodných komôr na Slovensku. Amcham členská základňa sa skladá zo 40% slovenských podnikov, 30% amerických spoločností a 30% iných zahraničných spoločností.

Spoločnosť NWS sa stala členom Americkej obchodnej komory v roku 2006. Toto členstvo nám poskytlo mnohé príležitosti pre získavanie nových obchodných partnerov, vytváranie nových obchodných vzťahov a prezentáciu našej spoločnosti v širokom podnikateľskom prostredí.

 

 

SJOK
SJOK

V novembri 2006 začala svoju činnosť Slovensko-japonská obchodná komora, ktorej cieľom je hľadať a uľahčovať nadväzovanie kontaktov najmä malým a stredným firmám medzi Slovenskom a Japonskom. Od roku 2007 je jej členom aj spoločnosť NWS.

Partnerstvá :
ESET partner
ESET partner

Na základe osobných skúseností a pozitívnej spätnej väzby svojich klientov spoločnosť výhradne distribuuje antivírusový systém NOD. Z tohto dôvodu sa stal partnerom spoločnosti ESET.

CISCO partner
CISCO partner

Naša spoločnosť je od roku 2008 registrovaným Cisco partnerom.

© 2009 NWS - Net & Web Services, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Powered, designed and hosted by NWS®